Darbo kelnės

 2
  • Nauja
Yra
Pagrindinis

Padidinto matomumo kelnės

URG 714
22,31 EUR
22.31 be PVM.
Padidinto matomumo darbinės kelnės su papildomomis užtrauktuku nusegamomis kišenėmis. Pasiūtos iš itin tvirto audinio, sutvirtinimai iš OXFORD 300D medžiagos, įsiūta atspindinti juosta. Sudėtis: 80% polisteris ir 20% medvilnė Tankis:280 g/m
Pagrindinis

Softshell kelnės Pesso NEBRASKA

NEBRASKA_P
31,32 EUR
31.32 be PVM.
Softshell darbo kelnės PESSO NEBRASKA Atstumiančios drėgmę, neperpučiamos, tačiau „kvėpuojančios“ dvisluoksnės Softshell medžiagos darbo kelnės NEBRASKA. Malonus šiltas Fleece audinio vidus. Unisex stiliaus – kelnės tinka tiek vyrams, tiek moterims. Itin patogios. 
Pagrindinis

KELNĖS LIGHT REWELLY

KEM
16,53 EUR
16.53 be PVM.
Gaminys yra pagamintas iš drobės audinio - jis yra ypač tvirtas, atsparus dilimui ir audinio plėšymui. Šis audinio pynimas taip pat prailgina gaminio galiojimo laiką, turi labai gerą oro pralaidumą.
Pagrindinis

KELNĖS MANNHEIM MASCOT

KEDP-MANN
37,11 EUR
37.11 be PVM.
Gaminio sudėtis (65% poliesteris, 35% medvilnė) leidžia maksimaliai jausti komfortą ir nestabdo kūno kvėpavimo. Audinio specialus apdirbimas skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti. Gaminio visos sujungimo vietos yra sutvirtintos įtvirčiais.
Pagrindinis

KELNĖS CANVAS GPRO

KRO1
17,71 EUR
17.71 be PVM.
Kelnės - juosmens šonuose įtvirtintos “paslėptos” tekstilinės gumos, kurios leis vartotojui jaustis komfortiškai. Kilpos iš juodo audinio diržui. Kelnių šonuose dvi gilios kišenės.
Darbo kelnės

KELNĖS LIGHT REWELLY

Rewelly
KEP
18,18 EUR
18.18 be PVM.
Gaminys yra iš Canvas audinio – tai ypač tvirtas, atsparus trinčiai ir plyšimui audinys. Šis audinio pynimas prailgina gaminio vartojimo laiką, taip pat, pasižymi labai geru oro pralaidumu.
Pagrindinis

KELNĖS HUGO CANNYGO

HUGK
16,52 EUR
16.52 be PVM.
Kelnės pagamintos iš ypač tvirto audinio Canvas, kuris yra ypač atsparus trinčiai ir pasižymi geru oro pralaidumu. Gaminio audinio dauguma sujungimo vietų yra sutvirtintos įtvirčiais.
Signalinės prekės

KELNĖS HI-VIS KENDAL MASCOT

KEDP-KENDgp
56,12 EUR
56.12 be PVM.
Kelnių kiekvienam šone yra po talpią kišenę. Dešinėje pusėje prie diržo kilpos yra D-formos žiedas, pritaikytas raktams. Tai pat dešinėje pusėje yra tūrinė įrankinė kišenė.
Darbo kelnės

KELNĖS 129PB L.BRADOR

KEDP-0129
48,68 EUR
48.68 be PVM.
Gaminio ilgaamžiškumą lemia audinio šoninės ir vidinės sujungimo vietos, kurios yra trisiūlės. Kelnės yra užsegamos spaude per kilputę ir metaliniu užtrauktuku. Juosmens srityje plačios kilpos diržui.  Kelnių kišenių kampai sutvirtinti metalinėm spaudėm. Priekyje yra dvi atviros kišenės. Dešinėje pusėje yra papildoma maža atvira kišenėlė. Kairiam šone...
Darbo kelnės

KELNĖS COPPER REWELLY

KMUD1
30,80 EUR
30.8 be PVM.
Juosmens šonuose įtvirtintos paslėptos tekstilinės gumos, kurios leis vartotojui dėvint drabužį visada jaustis komfortiškai. Plačios kilpos diržui. Kelnių priekyje – dvi uždėtinės gilios kišenės sutvirtintos dvigubu audiniu. 
Darbo kelnės

KELNĖS BE ANTKELIŲ ADVANCED STRETCH MASCOT

KEDP-M17279
51,21 EUR
51.21 be PVM.
Gaminio sudėtis (93% nailonas, 7% elastanas) iš naujausios kartos 4-pusio STRECH audinio garantuoja judesių laisvę, leidžia maksimaliai jausti komfortą ir nestabdo kūno kvėpavimo.
Darbo kelnės

KELNĖS DARBINĖS 101COT L.BRADOR

KEDM-101
38,83 EUR
38.83 be PVM.
Gaminio ilgaamžiškumą lemia audinio šoninės ir vidinės sujungimo vietos, kurios yra trisiūlės. Taip pat visos sujungimo vietos yra sutvirtintos įtvirčiais.
Darbo kelnės

KELNĖS CANVAS GPRO

KPO1
17,71 EUR
17.71 be PVM.
Kelnės - juosmens šonuose įtvirtintos “paslėptos” tekstilinės gumos, kurios leis vartotojui jaustis komfortiškai. Kilpos iš juodo audinio diržui. Kelnių šonuose dvi gilios kišenės.
Darbo kelnės

KELNĖS HI-VIS PATOS MASCOT

KEDP-PATOpg
43,94 EUR
43.94 be PVM.
Kelnių priekio kiekvienam šone yra po talpią kišenę. Dešinėje pusėje prie diržo kilpos yra D-formos žiedas, pritaikytas raktams. Tai pat dešinėje pusėje yra tūrinė kišenė telefonui su velcro užsegimu ir tūrinė įrankinė kišenė.
Darbo kelnės

KELNĖS WEST HAM HANGING H/H

KEDP-76424
55,00 EUR
55 be PVM.
Gaminio audinyje yra 65% poliesterio, kuris sutvirtina audinį, skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti, padidintas atsparumas UV, taip prailgindamas gaminio vartojimo laiką.
Darbo kelnės

KELNĖS COTTON REWELLY

KCOTJ
38,80 EUR
38.8 be PVM.
Gaminio sudėtis (100% medvilnė) leidžia maksimaliai jausti komfortą ir nestabdo kūno kvėpavimo. Audinio specialus apdirbimas skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti. 
Product added to wishlist
Produktas įtrauktas į palyginimus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau