ŠVARKAS HI-VIS CAMETA MASCOT

SVDP-CAME
46,40 EUR

Švarkas užsegamas metaliniu užtrauktuku, kuris yra uždengtas atvartu tvirtinamu apykaklės srityje dviem metalinėmis spaudėmis, o apačioje viena.  Krūtinės srityje yra dvi išorinės kišenės uždengtos atvartu, užsegamu velcro.

Dydis

Gaminio audinyje yra 65% poliesterio, kuris sutvirtina audinį, skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti, padidintas atsparumas UV, taip prailgindamas gaminio vartojimo laiką. Šio audinio sudėtis ir struktūra suteikia galimybę išlaikyti gaminio savybes iki 75 skalbimų namų sąlygomis arba 50 pramoninių skalbimų. Medžiaga apdirbta Teflon®, kas lemia gaminio atsparumą nešvarumams ir taip užtikrina gerą matomumą.

Švarkas užsegamas metaliniu užtrauktuku, kuris yra uždengtas atvartu tvirtinamu apykaklės srityje dviem metalinėm spaudėmis, o apačioje viena.  Krūtinės srityje yra dvi išorinės kišenės uždengtos atvartu, užsegamu velcro. Kairės pusės kišenė turi D-formos žiedą pritaikytą raktams ir siaurą kišenę rašikliui. Krūtinės išorinėje dešinėje pusėje yra užtrauktuku užsegama šoninė kišenė. Juosmens šonuose yra dvi talpios išorinės kišenės. Švarko kairės pusės viduje yra užtrauktuku užsegama kišenė.  Juosmuo reguliuojamas papildomomis metalinėmis spaudėmis. Gaminio ilgaamžiškumą lemia audinio vidinės sujungimo vietos, kurios yra trisiūlės. Papildomas matomumas sukuriamas 5 cm pločio vertikalioms atspindžių juostoms susikertant su horizontaliomis. Rankogalių plotis reguliuojamas velcro užsegimais.  Tamsios spalvos medžiaga panaudota tose vietose, kur dažniausiai yra susitepama.

Product added to wishlist
Produktas įtrauktas į palyginimus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau