PUSKOMBINEZONIS COPPER REWELLY

PMUD1
33,44 EUR

Krūtinės srityje didelė įleistinė kišenė užsegama aukštos kokybės ir ilgaamžiu užtrauktuku. Ant jos, dvi papildomos kišenės – smulkiems daiktams ir mobiliam telefonui. Puskombinezonio juosmens srityje – kilpos diržui. 

Dydis

Krūtinės srityje didelė įleistinė kišenė užsegama aukštos kokybės ir ilgaamžiu užtrauktuku. Ant jos, dvi papildomos kišenės – smulkiems daiktams ir mobiliam telefonui. Puskombinezonio juosmens srityje – kilpos diržui. Puskombinezonio nugarinėje pusėje – įtvirtinta paslėpta tekstilinė guma, kuri leis vartotojui dėvint drabužį visada jaustis komfortiškai. Kelnių priekyje – dvi uždėtinės gilios kišenės sutvirtintos dvigubu audiniu. Virš jų – prisiūtos papildomos „kabančios“ kišenės, kurios taip pat yra sutvirtintos dvigubu audiniu. Dešinė kišenė iš vidinės pusės, turi užsegtą paslėptą kišenėlę ID (darbuotojo pažymejimui). Kelnių kairėje pusėje, šone yra prailginta kišenė ilgesniems neaštriems daiktams susidėti. Dešinės pusės šone - dviguba tūrinė kišenė su persiuvimais, bei kilpomis - smulkiems, ar stambesniems įrankiams susidėti. Kelių srityje kišenės įkišamiems antkeliams iš ypač tvirto ir atsparaus trinčiai audinio CANVAS. Taip pat šiuo audiniu yra sustiprinta puskombinezonio klešnių nugarinių pusių apačios. Puskombinezonio užpakalinėje pusėje – dvi, užsegamos velcro lipdukais uždetinės kišenės. Puskombinezonio vidinėje pusėje yra vartotojo ID kortelė (atspari skalbimui), kurioje lengvai žymekliu galima pažymėti įmonės pavadinimą, vartotoja vardą ir pavardę.

Gaminiai - yra apdoroti “Stone-Wash” technologijos būdu, todėl skalbiant bluks ir trauksis minimaliai.

5 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Product added to wishlist
Produktas įtrauktas į palyginimus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau